nowa oferta
dom na sprzedaż - Strumień (gw)

Strumień (gw)
dom na sprzedaż

BLU-DS-724

Tylko u nas ! Szukasz luxusowego gotowego do wejścia domu dla rodziny, firmy  i nie tylko to właśnie ten dom ! To wyjątkowy wolnostojący dom z basenem ,położony w spokojnej i cichej okolicy blisko lasu. Nieruchomość otoczona jest zadbanym wyjątkowym ogrodem z palmami, ...

Powierzchnia
243,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
876 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 954,73 zł
cena 1 690 000
dom na sprzedaż - Strumień (gw)
video
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Pogoń

Sosnowiec, Pogoń
mieszkanie na wynajem

BLU-MW-723

Przestronne,  jednopokojowe mieszkanie o powierzchni  36,50 m2 w Sosnowcu na osiedlu w dzielnicy Pogoń ul. Kasztanowa  , dostępne od już po kapitalnym remoncie. SZCZEGÓŁY POMIESZCZEŃ - salon w pełni umeblowany , - kuchnia w pełni umeblowana, lodówka, kuchenka. - ...

Powierzchnia
36,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
43,84 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Pogoń
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Sielec

Sosnowiec, Sielec
mieszkanie na wynajem

BLU-MW-722

Oferujemy do wynajęcia duże 3 pokojowe mieszkanie . Ul. Andersa  Sosnowiec dzielnica Sielec . Okolica świetnie skomunikowana w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe , sklepy , punkty usługowe , t, bankomaty , parking, szkoła, przedszkole oraz blisko strefa ...

Powierzchnia
59,87 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
36,75 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Sielec
nowa oferta
dom na wynajem - Będzin, Małobądz

Będzin, Małobądz
dom na wynajem

BLU-DW-721

Dostępny od 1 czerwca. Szukasz ekskluzywnego domu  do wynajmu dla firmy lub rodziny. Mamy do zaoferowania  dom wolnostojący w Będzinie. Składający się z :  Pierwsza kondygnacja-parter  :  -duży salon połączony z kuchnią  -gabinet (sypialnia) -łazienka ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
44,29 zł
cena 6 200
dom na wynajem - Będzin, Małobądz

Katowice, Bogucice
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-719

Przestronny apartament z balkonem o pow. 73 m 2.  w bloku na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku po kapitalnym remoncie. Idealne dla rodziny. Gotowe do wejścia umeblowane i w pełni urządzone.   W skład mieszkania wchodzi:   Kuchnia połączona z jadalnią  ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 753,42 zł
cena 639 000
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Bogucice
video
mieszkanie na sprzedaż - Czeladź, Centrum

Czeladź, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-715

TYLKO U NAS ! Mieszkania  pow.39,5 m 2 znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku do odświeżenia lub remontu ul. Powstańców Śląskich Czeladź. Idealne mieszkanie na start lub dla rodziny. opis mieszkania Lokal składa się z dwóch osobnych  pokoi (jeden ...

Powierzchnia
43,90 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 783,60 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Czeladź, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem